Digipacki – opakowania drukowane z tacką

Digipack CD

Digipacki to bardzo popularna i najczęściej obecnie wybierane opakowanie do płyt CD / DVD. Jest to opakowanie które można wykonać w bardzo wielu konfiguracjach. Wszystkie dostępne konfiguracje opakowania digipack CD zrealizujesz w AGMARK. Co więcej możemy wykonać opakowania digipack z dodatkami lub według Państwa pomysłu lub formatu.

Digipack CD – jak powstaje opakowanie

Opakowania digipack drukujemy cyfrowo lub offsetowo dając klientowi możliwość uszlachetnienie folią błyszczącą, matową lub soft. Przy większych nakładach również możemy wykonać na opakowaniu uszlachetnienie lakierem wybiórczym w tym celu uprzednio należy opakowanie pokryć folią matową lub soft touch.

Zadrukowany arkusz zostaje uszlachetniony a następnie poddany wytyglowany czyli wycięty specjalistycznym wykrojnikiem który odpowiada danemu formatowi i formie opakowania. W dalszym etapie opakowanie zostaje sklejone. Gdy opakowanie mamy już sklejone brakuje tylko tacki (tray) który zostaje wklejony na cztery punkty.

Digipack CD 4+4 – zadrukowany grzbiet

W naszej firmie udostępniamy również możliwość druku opakowań digipack z zadrukowanym grzbietem od strony wewnętrznej. Produkcje takie zamawiają najczęściej wymagający klienci dla których przede wszystkim liczą się dopracowanie szczegółów a nie niska cena.