Jak przygotować projekt nadruku

Dlaczego projekt graficzny jest tak ważny?

Każdy specjalista ds. marketingu potwierdzi teorie o „dużej wadze” pierwszego wrażenia, które wpływa na dalsze zainteresowanie potencjalnego klienta, dlatego tak ważne jest dla nas aby Twój projekt nadruku był dopracowany pod każdym względem.
Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz jak się do tego zabrać – nie przejmuj się! Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji! Przygotowanie graficzne może być bezpłatne gdy posiadasz gotowy projekt ale wymaga on jedynie przystosowania do konkretnej produkcji lub płatne w przypadku przesłania jedynie luznych tekstów, grafik, zdjęć itd. Wycena odbywa się indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania (minimna kwota to 40zł/projekt). Korzystając z doświadczenia naszych specjalistów masz pewność ze projekt nadruku będzie przygotowany w pełni profesjonalnie, dzięki czemu Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna oraz utrwali się w pamięci kontrahentów, co jest podstawą Public Relation czyli kreowania wizerunku firmy!

Jak przygotować projekt?

Projekty nadruku należy przesyłać na adres osoby, która przyjmuje zamówienie. Preferowana rozdzielczość grafiki do druku to 300DPI. Do druku używamy palety kolorów CMYK lub Pantone (solid coated).
Projekt nadruku może mieć format:

  • grafiki rastrowej (preferowany format to pliki .tif)
  • grafiki wektorowej (preferowany format to pliki .pdf lub .eps)
  • pliku źródłowego Adobe Photoshop (wersja CS3 lub starsza .psd)