Projektowanie graficzne

Projektowanie na życzenie

Nie posiadasz odpowiedniego pomysłu na projekt nadruku?

Nie przejmuj się. Graficy z naszej firmy są po to, żeby Ci pomóc. Gotowy i pełny projekt nadruku stworzymy pod Twoje indywidualne potrzeby. Prześlij materiały i opis a my zajmiemy się resztą. Niekiedy całkowicie za darmo.

Projektujemy nadruki na: płyty CD / DVD / BD, opakowania kartonowe do płyt, okładki itp. Nasi graficy posiadają dostęp do bazy ponad 50 milionów profesjonalnych zdjeć, grafik wektorowych, ilustracji. Dzięki takim zasobom, dużej wiedzy i doświadczeniu jestśmy w stanie zaprojektować dosłownie wszytko. Nie muszą to być projekty związane z produkcją płyt. Mogą to być również: plakaty (dowolnego formatu), ulotki, systemy wystawiennicze, strony interetowe, banery, naklejki, litery wycinane, rollupy, ścianki reklamowe, i wiele wiele innych rzczy które z pewnością przydadzą się w kreowaniu wizerunku.

Koszt projektowania wyliczany jest indywidualnie w zależności od materiałów jakimi dysponuje klient, czasu oraz stopnia skomplikowania. Niekiedy również znaczenie ma wielkość projektu. Nie mniej ceny naszych usług projektowych są bardzo przystępne co za uzykaną jakość jest bardzo dobrą ofertš na polskim rynku.