O firmie

Firma AGMARK działa nieprzerwanie od 2008 roku. Od początku swojej działalności stawiamy na profesjonalną obsługę klienta. Dzięki temu zamówisz produkty reklamowe, które Cię interesują w przejrzysty sposób z fachowym doradztwem pod ręką. Specjalizujemy się w: tłoczenie płyt, nagrywanie i nadruki na płytach CD / DVD / mini metodą offsetową, sitodruku, UV na najwyższej jakości maszynach dostępnych na rynku. Współpracując z nami masz pewność świetnej obsługi i jakości wykonanego zlecenia na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do średnich, małych i mikro przedsiębiorstw jednak realizujemy również wielotysięczne nakłady dla dużych korporacji.

Za cel stawiamy sobie przede wszystkim profesjonalną obsługę klienta oraz fachową realizację zamówień w konkurencyjnych cenach.

Nadruki na płytach CD/DVD

Nadruki w naszym wykonaniu posiadają wspaniałą głębię kolorów, całość zostaje stworzona z ogromną precyzją. Dajemy do wyboru trzy trwałe metody, pozwalające na druk CD wykonany bezpośrednio na nośniku: offset, sitodruk lub UV. Efekt końcowy charakteryzuje się znakomitym wykończeniem i zaznaczeniem nawet najmniejszych detali.

Nagrywanie i tłoczenie płyt CD/DVD

Zajmujemy się nagrywaniem i kopiowaniem płyt CD. Możemy wykonać zlecenie w małej ilości lub w razie potrzeby zająć się wytworzeniem wielotysięcznego nakładu. Nasza drukarnia CD i DVD jest przez cały czas do Państwa dyspozycji. Nagrania oraz kopie na CD w naszym wykonaniu charakteryzują się wysoką jakością.

Opakowania na płyty CD/DVD

Sprawdź jakie opakowania na Twoje nośniki optyczne będą najbardziej odpowiednie. Oferujemy opakowania z pełnokolorowym nadrukiem oraz opakowania plastikowe z możliwością druku okładek. Dzięki bogatej ofercie nadamy Twojemu produktowi niepowtarzalny wygląd.

Projekty nadruku

Nie posiadasz odpowiedniego pomysłu na projekt nadruku? Nie przejmuj się. Graficy z naszej firmy są po to, żeby Ci pomóc. Gotowy i pełny projekt nadruku stworzymy pod Twoje indywidualne potrzeby. Prześlij materiały i opis a my zajmiemy się resztą. Niekiedy całkowicie za darmo.

Cennik

Najwyższa jakość w niezwykle niskiej cenie. Wspaniała oferta specjalnie dla Ciebie.
Cennik tłoczenia płyt z nadrukiem
Cennik nadruków offset i sitodruk
Cennik nadruków UV
Cennik opakowań z nadrukiem
Cennik nagrywania płyt

Agmark – nadruk na CD i DVD

Agmark to Twój partner, jeśli chodzi o wszystko, co związane z płytami CD i DVD. Bez względu na to, czy interesuje Cię profesjonalny druk na płytach CD, wypalanie samych płyt czy tworzenie okładek do nich jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako doświadczona firma z zespołem kreatywnych specjalistów z pasją, zagwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Co oferujemy?

Zakres naszej oferty jest niezwykle szeroki. Główne kierunki działalności Agmark to:

  • nadruki na płytach CD oraz DVD – chcesz przygotować elegancką płytę z prezentacją dla swoich klientów lub stylowo wykończyć elektroniczną wersję albumu ze zdjęciami? Nie ma problemu – zajmiemy się tym za Ciebie, zapewniając doskonałą głębię kolorów i wysoką powtarzalność nadruków. Nasze płyty CD z nadrukiem sprostają Twoim oczekiwaniom w 100%!
  • drukowanie płyt CD oraz DVD – wykonamy niezawodne kopie materiałów, które chcesz umieścić na płycie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilku sztuk, czy interesuje Cię wielotysięczny nakład nasza drukarnia jest do Twojej pełnej dyspozycji,
  • wykonywanie opakowań na płyty CD oraz druk na płytach CD i DVD – dobra płyta prezentuje się jeszcze lepiej w eleganckim opakowaniu. Poza tym, że oferujemy nadruk na DVD, dobieramy i wykonujemy opakowania na nie, zapewniając szeroki wybór opcji, a także doskonałe kolory i jakość,
  • projektowanie okładek i nadruków na płyty CD i DVD – nie masz pomysłu na nadruk? Zgłoś się do nas i zdaj się na kreatywność grafików Agmark. Zaprojektujemy okładkę i nadruk tak, by oddać Twój zamysł i charakter wydawnictwa. Projekty dla naszych klientów wykonujemy GRATIS!

Płyty z nadrukiem, projektowanie okładek i i wykonanie opakowań – Dlaczego my?

Stawiając na współpracę z Agmark, będziesz z pewnością zadowolony z jej rezultatów. Dlaczego?

  • Mamy wiele lat doświadczenia w branży – doskonale wiemy, jak wykonywać płyty CD z nadrukiem, a to przekłada się na sprawną realizację każdego zamówienia.
  • Jakość jest dla nas priorytetem – rozumiemy, że chcesz swoje zamówienie otrzymać szybko, ale równocześnie zależy Ci na pięknym nadruku i precyzji wypalenia płyty. Dlatego troszczymy się o każdy detal podczas produkcji – wykonane przez nas płyty z nadrukiem na pewno Cię zadowolą.
  • Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie – nasze maszyny drukarskie sprawdzą się nawet przy najbardziej wymagających zadaniach.
  • Zapewniamy szybką realizację zleceń – nie będziesz czekać na zamówienie miesiącami.
  • Gwarantujemy rozsądne ceny – dzięki temu nasza oferta jest konkurencyjna.

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług i skontaktuj się z doradcą Agmark, by uzyskać szczegółowe informacje o ofercie.

Zapraszamy do współpracy!